Daj się ponieść

Swoboda w działaniu, przyzwolenie na błędy, na sprawdzanie, na doświadczanie.

Ludzie często nie dają sobie przyzwolenia na porażki, na gorsze dni, na chwile zwątpienia, na to że szukanie swojej ścieżki to proces a nie szybka kalkulacja. Pragną ideału, który podobno gdzieś tam jest, ale trudno go złapać i to tak bardzo frustruje.

Zagubienie

Moje klientki szukają rozwiązań szytych na własną miarę, zgodnych z wartościami które wyznają, spójnych z ich pragnieniami i oczekiwaniami, pozwalających wykorzystać ich potencjał, umożliwiających spełnianie marzeń itd. To jest fantastyczne! Martwi tylko jedno: w tym poszukiwaniach często czują się zagubione.

Jak sobie radzić?

Wierz mi, jesteś w stanie odkryć swoją życiową misję, ale pod warunkiem że odrzucisz presję czasu, myśli że musisz, przekonania które Cię blokują… To tak jak z poszukiwaniem miłości. Czy nie jest tak, że przychodzi w najmniej spodziewanym momencie, kiedy przestajesz jej usilnie wypatrywać?

Zrób bilans swoich zasobów: sprawdź co umiesz, co masz, kto Cię otacza itd. Przyglądaj się uważnie swoim emocjom, które towarzyszą Ci podczas różnych sytuacji czy nawiązywaniu relacji. Inspiruj się, próbuj wszystkiego co Cię zainteresuje a pozornie wydawałoby się że nie jest dla Ciebie. Czytaj i zwiedzaj z szeroko otwartymi oczami. Daj sobie przyzwolenie, aby w tym wszystkim swobodnie popłynąć…

Dajesz sobie przyzwolenie na nieskrępowane poszukiwania? Podziel się proszę swoim doświadczeniem lub refleksjami.

Inspiracja

Serdecznie zapraszam Cię do wysłuchania wywiadu z moim gościem Weroniką Modzelewską, właścicielką firmy Przystanek Internet. Weronika pracowała w korporacji i w pewnym momencie zaczęła równolegle budować własny biznes. Po pewnym czasie skoncentrowała się wyłącznie na swojej firmie. Jeśli chcesz się dowiedzieć od czego się wszystko zaczęło, co się działo po drodze, z jakimi obawami mierzyła się Weronika, koniecznie posłuchaj. Mój gość dzieli się swoim doświadczeniem, przemyśleniami i garścią cennych wskazówek. Może zainspirują właśnie Ciebie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.