Ja też chcę tam być

Podróż z coachem prowadzi do zmiany. Coach kariery towarzyszy w zmianie zawodowej.

Coach kariery jest towarzyszem podróży dla osoby, która pragnie zmiany w obszarze zawodowym. To fascynująca wyprawa, pełna odkryć, wyzwań, pracy nad sobą…

Historia Beaty

Podczas jednej z konsultacji miałam przyjemność poznać Beatę (imiona przypadkowe). Zapisała się na rozmowę ze mną zachwycona efektami swojej koleżanki Magdy z którą pracuję od kilku miesięcy w procesie coachingowym. Jak się szybko okazało Beata miała plan. Rozpocznie ze mną jak najszybciej sesje podczas których dostanie gotowe rozwiązania, mnóstwo rad. Następnie wcieli je szybko w życie i ta dam będzie tam gdzie Magda! Musiałam ją rozczarować. Nie na tym polega współpraca ze mną!

Komu pomagam?

Pomagam kobietom, które chcą zyskać równowagę w życiu zawodowym. Zdarza się, że przychodzą do mnie panie, które
  • mają konkretne pomysły, ale potrzebują wsparcia, aby wykonać pierwsze kroki, osadzić się w nowym podejściu czy przepracować jakieś obawy,
  • posiadają zbyt dużo pomysłów, w związku z tym mają mętlik w głowie i potrzebują rozstrzygnąć co wybrać a następnie ustalić jak to wcielić w życie,
  • potrzebują zmiany zawodowej, ale nie wiedzą w którą iść stronę, bo np. nie są do końca świadome swojego potencjału.

Zasady współpracy

Moja współpraca z klientkami to relacja partnerska. Owszem włączam elementy mentoringu i podpowiadam pewne rozwiązania, kiedy widzę że klientka nie do końca się orientuje lub nie orientuje się wcale. Bywa że włączam elementy konsultacji kryzysowych, kiedy mam poczucie że najpierw trzeba kogoś zaopiekować mentalnie a dopiero potem ruszyć dalej.

Współpraca coachingowa to obok regularnych spotkań z coachem, praca wykonywana między sesjami, podejmowane działania, przyjmowanie odpowiedzialności za swoje wybory.

Co z Beatą?

Beata nie znała całej tej otoczki. Widziała tylko punkt startowy Magdy i położenie tuż przed metą. Poczuła jednak determinację, żeby i swoje życie zawodowe przemeblować. Magda stała się jej inspiracją. Startujemy dosłownie za chwilę i już nie mogę się doczekać, bo każda klientka to dla mnie niesamowita przygoda.

Co z Twoją gotowością na metamorfozę życia zawodowego?

Jeśli wahasz się, czy zapisać się na moją gratisową konsultację wstępną:
przeczytaj ostatnią recenzję mojej klientki.
“Bardzo użyteczna konsultacja, dużo zrozumienia i ciepła ze strony Agnieszki. Nasza konsultacja to nie tylko praktyczna i wzmacniająca doza informacji, ale też pełna wyrozumiałości rozmowa. Bardzo polecam, również ze względu na przejrzystość i nie skupianie się przez Agnieszkę na sprzedaniu warsztatów, czy konsultacji, ale na autentyczności w spotkaniu. Dziękuję! Paulina”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.