Mapa marzeń zawodowych

Pozwól sobie na marzenia zawodowe. Wizualizuj swoją przyszłość zawodową.

“A na co czekasz? Odpowiedz sobie. Wypowiedz głośno swoje marzenie – to będzie pierwszy krok w jego kierunku. Nie wiedząc dokąd mamy żeglować, nigdy tam nie dopłyniemy.” Małgorzata Gutowska-Adamczyk.

Puść wodze wyobraźni

Zamknęłaś kiedyś oczy i puszczając wodze wyobraźni, namalowałaś swoją przyszłość zawodową?
 
Jeśli jeszcze tego nie zrobiłaś, to gorąco Cię zachęcam. Odrzuć wszelkie ograniczenia, zmartwienia, lęki…
 
Jesteś tylko Ty i Twoje pragnienia!
 
W jakim miejscu chciałabyś być za rok? Co miałabyś robić? Jakimi ludźmi się otaczać? Czego doświadczać? Jakimi wartościami się kierować?
 
Poczuj to wszystkimi zmysłami!

Twoja własna mapa marzeń

Zrób swoją unikalną mapę marzeń zawodowych. Wykonaj szczegółowe zapiski w swoim ulubionym zeszycie lub choćby na smartfonie, zrób kolorowy plakat który umieścisz w widocznym miejscu, napisz wiersz który odda Twoje wyobrażenia… Formę dostosuj do siebie. Zadbaj o to, żeby nie umknęły Ci szczegóły.
 
Koniecznie wracaj często do swojej mapy. Sprawdzaj co już masz, co warto jeszcze zrobić aby przybliżyć się choćby odrobinę do swoich marzeń. Inspiruj się pomysłami innych, szukaj rozwiązań których jeszcze nie próbowałaś, nawiązuj wartościowe relacje… Doceniaj siebie za podjęty wysiłek!
 
Pracuj nad przeszkodami wewnętrznymi i zewnętrznymi. Czasem strach ma tylko wielkie oczy. Kiedy go nazwiesz i spojrzysz mu odważnie w ślepia, zaczyna się kurczyć.

Jeśli masz ochotę, podziel się ze mną swoją wizją wymarzonej przyszłości zawodowej. Jeśli czujesz moc, aby ją zrealizować, koniecznie zapisz się na gratisową konsultację ze mną:

https://app.harmonizely.com/agnieszka-stepienbaran/45min

Spojrzę obiektywnie na Twoją koncepcję i dam Ci informację zwrotną. Jeśli poczujesz we mnie przyjazną duszę, możemy podjąć współpracę, która zaowocuje Twoim szczęściem zawodowym.

Gotowa do działania?

1 komentarz “Mapa marzeń zawodowych”

  1. Pingback: Marzenie o pracy na swoim - SPEŁNIAJ MARZENIA Agnieszka Stępień-Baran

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.