Marzenie o pracy na swoim

Marzenie o pracy na swoim jest realne. Zacznij odwaznie dzialac, porzuc przekonania i stare nawyki.

Niejedna z nas marzy o pracy na swoim. Niestety często na snuciu wizji się kończy. Podpowiem Ci dlaczego tak się dzieje i kiedy warto sięgnąć po wsparcie coachingowo-mentoringowe.

Co zniechęca?

Dlaczego tak wiele osób rezygnuje z zamiaru założenia własnej działalności?! Powodów jest co najmniej kilka:
  • brak konkretnego pomysłu lub zbyt dużo pomysłów, czyli chaos w głowie,
  • dylematy przy próbie wyboru najlepszego pomysłu,
  • obawy i lęki: czy dam radę? czy jestem dostatecznie dobra? czy ludzie kupią moje produkty bądź usługi? itd.
  • brak wiedzy na start: czego potrzebuję na początku? jak to zdobyć? gdzie szukać wiedzy? itd.
  • niezaspokojona potrzeba ukierunkowania: od czego właściwie zacząć? jak i gdzie szukać klientów? z kim współpracować? itd.

Historia Hani

Historia mojej klientki Hani pokazuje, że kilka sesji coachingowo-mentoringowych może dać dobry początek do pójścia w kierunku własnej działalności.
 

Hania kocha konie, z wzajemnością zresztą. Po pewnym wypadku miała dylemat czy powinna kontynuować przygodę z fizjoterapią koni czy skupić się na dodatkowym kierunku studiów. Hania świetnie sobie poradziła z dokonaniem wyboru, odpowiadając na kilka kluczowych pytań, które ode mnie usłyszała. Postanowiła dać swój czas i energię koniom.

Hania nosiła też swoje lęki i obawy, ale rozmowa o nich pozwoliła im się przyjrzeć, sprawdzić na co Hania nie ma wpływu, a co może zrobić, aby zminimalizować swój dyskomfort. Dostrzegła kilka ciekawych możliwości, które szybko sprawdziła. Zaczęła działać mimo strachu, bo wielu rzeczy nigdy nie robiła. Okazało się, że lwia część nie sprawiła jej żadnych trudności, co więcej poczuła się pewniejsza siebie.
 
Bardzo kibicuję Hani, bo towarzyszyłam jej w początkach biznesu. Jest pilną uczennicą, bo nie zwlekała i szybko wprowadziła w życie moje podpowiedzi. Wsparcie coachingowo-mentoringowe okazało się świetnym narzędziem w kreowaniu wymarzonego życia zawodowego. Oczywiście bardzo dużo zawdzięcza samej sobie!

Twoja własna historia

Jeśli i Ty chciałabyś ruszyć w świat z własnym biznesem, ale nosisz w sobie zbyt dużo ALE, zapraszam Cię na niezobowiązującą sesję zero za zero. Wystarczy, że wybierzesz dogodny termin w kalendarzu online a potem do mnie zadzwonisz:

https://app.harmonizely.com/agnieszka-stepienbaran/45min

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.