Pasja pod lupą

Pasja to coś co daje Ci frajdę. Kiedy masz zrobić to coś, nie masz problemu aby wygospodarować czas, zwlec się z łóżka skoro świt, przejechać wiele kilometrów, wylać wiadro potu, ślęczeć godzinami przy komputerze itd. Posiadanie pasji jest sexy. Fajnie jest się pochwalić rodzinie i znajomym przeczytaniem interesującej książki, autorskim przepisem na wegański deser, opanowaniem salsy, kolekcją autorskich zdjęć itd. Jeszcze fajniej jest wtedy kiedy ta pasja kieruje Twoim życiem zawodowym. Innymi słowy łączysz przyjemne z pożytecznym. Pasja wynika z naturalnych talentów, płynie z lekkością.

Rezygnacja z pasji

Często ją w sobie tłumimy z obawy przed tym, że musielibyśmy coś w naszym życiu zmienić, wyjść z osobistej strefy komfortu. Szukamy wymówek i odkładamy ją na potem. A szkoda… Pasja nie musi być czymś absolutnie wyjątkowym, czymś co nas wyróżnia z tłumu. Pasja to również czytanie książek, słuchanie muzyki, bieganie, pieczenie ciast itd. Najważniejsze jest to aby to zajęcie dawało radość, przyjemność, pozwalało odreagować, pobyć tylko z sobą lub z ludźmi których lubimy.

W poszukiwaniu pasji

Jeśli wkładasz w coś swoje serce, nie myślisz o tym ile czasu uciekło, ile zasobów zostało zaangażowanych. Z chęci dzielenia się pasją rodzą się blogi, dedykowane kanały na YouTube, poradniki itp. A nóż kogoś zarazisz swoją pasją a przy okazji stanie się źródłem Twojego zarobkowania. Szukaj pasji, nowych pomysłów na przyjemne spędzenie czasu, możliwości poszerzania horyzontów.

Nie bądź dla siebie zbyt krytyczna i wymagająca, nie zniechęcaj się zbyt szybko. Podglądaj pomysły innych i nie wahaj się inspirować.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.