Stagnacja zawodowa niczym hazard

Stagnacja zawodowa przypomina hazard. Nie sprzyja rozwojowi kariery. Rozwiązaniem jest coaching kariery.
Co ma wspólnego hazard ze stagnacją zawodową? Wbrew pozorom całkiem sporo! Mianowicie tkwisz w sytuacji, której nie chcesz z nadzieją ze coś się zmieni. Brzmi znajomo? Pozostajesz w tym samym miejscu pracy od dłuższego czasu, mimo że nie ma zbyt wielu szans na sprzyjające perspektywy dla twojej kariery. Z uporem maniaka robisz wszystko jak zwykle, choć wszystko w Tobie krzyczy NIE.

Postawa hazardzisty

A nuż padnie na mnie i cudownym zrządzeniem losu wygram: docenią mnie, stosownie wynagrodzą a może ktoś zaprosi mnie do współpracy i moje życie nabierze głębszego sensu!
 
Serio?!
 
Nie lepiej wziąć życie w swoje ręce i zrobić tak jak Ci podpowiada intuicja, wołają pragnienia od dawna spychane na dalszy plan?
 
Porzuć postawę hazardzisty, który coraz bardziej spłukuje się z pieniędzy i godności. Nie oddawaj swojego życia czemuś co Ci nie służy, szanuj siebie i swój czas.
 
Nie czekaj jak hazardzista na wydarzenie, które ma małe szanse na realizację. Postaw na kierunek zawodowy, który będzie spójny z Tobą i Twoimi zasobami, bo wtedy bez trudu wykrzeszesz motywację do działania i dopniesz swego z dużym prawdopodobieństwem.
 
Wybierzesz hazard, stawiając na szali swoją karierę zawodową?

Autodiagnoza kariery

Być może
  • zastanawiasz się nad zmianą pracy,
  • rozważasz przebranżowienie,
  • szukasz dla siebie pomysłu na nowe życie zawodowe,
  • wracasz do pracy po dłuższej przerwie spowodowanej np. urlopem macierzyńskim,
  • pragniesz otworzyć własny biznes.
Co powiesz na wykonanie pierwszego kroku w kierunku spełnienia twoich marzeń zawodowych? Proponuję Ci wykonanie bezpłatnej diagnozy twojej kariery zawodowej.
 
Każdy ma swój punkt startowy, zaczyna proces zmiany z pewnego miejsca życia prywatnego i zawodowego. Do wyznaczenia celów potrzebna jest ocena sytuacji wyjściowej. Diagnoza kariery wskaże główne obszary do zaadresowania w pracy nad poszukaniem nowej ścieżki kariery.
 
Jeśli chcesz zdiagnozować swoją karierę zawodową, zapisz się tutaj:
 
Po wykonaniu autodiagnozy kariery proponuję ci udział w bezpłatnej 45-minutowej konsultacji wstępnej, podczas której zwrócę uwagę na istotne dla ciebie kwestie.
 
Serdecznie zapraszam!

1 komentarz “Stagnacja zawodowa niczym hazard”

  1. Pingback: Żyjesz czy przeżywasz? - SPEŁNIAJ MARZENIA Agnieszka Stępień-Baran

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.