sesje coachingowe
usługi coachingowe

Dlaczego wybrałam coaching kariery?

"Wybierz pracę, którą kochasz a nie przepracujesz ani jednego dnia więcej w twoim życiu" Konfucjusz

Mam na imię Agnieszka. Z wykształcenia jestem matematykiem, ale od zawsze pasjonowała mnie psychologia.

Jestem coachem, mentorką pewności siebie i konsultantem kryzysowym. To niesamowite połączenie stanowi konsekwencję moich doświadczeń osobistych i zawodowych oraz niespełnionych (na chwilę obecną) marzeń o zostaniu psychologiem.

Prywatnie jestem mamą trójki pociech i szczęśliwą żoną. Uwielbiam hiszpańskie kino, spontaniczne wyjazdy z moimi bliskimi i jazdę na rowerze. Nie znoszę nudy! Inspirują mnie kreatywni ludzie, cieszą nowe znajomości i możliwości, rozwijają kolejne doświadczenia.

Przez kilka lat pracowałam w korporacji, w departamencie ryzyka kredytowego jednego z popularnych banków. Zdobyłam doświadczenie w środowisku farmaceutycznym, pracując na stanowisku statystyka. Mam za sobą bogate doświadczenie akademickie jako adiunkt.

Przez pewien czas żyłam jak chomik w kołowrotku: praca-dom-praca-dom. Wydawało mi się, że mam poukładane życie, że wszystko jest na swoim miejscu, że jestem szczęśliwa. Tylko z tyłu głowy tłukła się od czasu do czasu myśl: czegoś tu brakuje! Coś we mnie pękło, kiedy po urodzeniu najmłodszego dziecka zmierzałam do końca urlopu rodzicielskiego.

Czułam, że nie chcę wracać na „stare śmieci”, że nie chcę już żyć tak jak wcześniej – że nie chcę się tak szarpać, bać że kogoś zaniedbam, coś zawalę, że koniecznie muszę coś zmienić. Zmieniłam, ale nie od razu… Postanowiłam przyjrzeć się sobie, swojemu systemowi wartości, temu co tak naprawdę lubię robić i w czym jestem dobra. Rozpoczęłam proces zmian i mimo tego, że on nadal trwa, jestem zupełnie innym człowiekiem. Przede wszystkim spokojniejszym i bardziej świadomym siebie.

Uważam, że życie ma zbyt wiele do zaoferowania i nie warto tracić czasu i energii na coś co nam nie służy. Namawiam kobiety do uważnego wsłuchiwania się w siebie i swoje potrzeby, do wzmacniania pewności siebie i poczucia własnej wartości, do sięgania po marzenia.

Jestem coachem kariery.

Odpowiednią wiedzę i umiejętności zdobyłam w Szkole Coachów Akademii SET. Pracuję zgodnie ze standardami ICF (International Coach Federation).

Ukończyłam Szkołę dla coachów

Akademia SET

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.