Co dobrego przynosi praca w korporacji?

Czas powiecony pracy w korporacji nie jest stracony, pozytywne oblicze pracy w korporacji

Na etapie kiedy praca w korporacji zaczyna Cię przytłaczać, czujesz coraz mniejszą satysfakcję, coraz częściej myślisz o zmianach, patrzysz na korporacyjną rzeczywistość w czarnych barwach. Natomiast warto zwrócić uwagę na kilka pozytywnych aspektów, na wszystkie dobre rzeczy które stały się Twoim udziałem dzięki pracy w korporacji. Pomogą Ci w tym pytania pomocnicze, które znajdziesz poniżej.

Kilka ważnych pytań

Weź kartę papieru i coś do pisania a następnie zastanów się nad następującymi pytaniami.

1. Jakich umiejętności nabyłaś, pracując w korporacji?
 
2. Czego się nauczyłaś odnośnie:
  • organizowania swojego czasu,
  • planowania,
  • ustalania priorytetów,
  • radzenia sobie ze stresem,
  • interakcji międzyludzkich…?
3. Jakie korporacyjne doświadczenia uważasz za najcenniejsze?
 
4. Kiedy popatrzysz na siebie i swój korporacyjny etap życia, za co i komu jesteś wdzięczna?
 
Może masz pomysł, co jeszcze można by było dołożyć do tej listy? Będę Ci wdzięczna, jeśli się nim podzielisz w komentarzu.

Twój kapitał na przyszłość

Spójrz proszę na swoje notatki. Podejrzewam, że masz całkiem bogatą listę umiejętności, postaw biznesowych, narzędzi zaradczych itd. To Twój kapitał na przyszłość! Na cokolwiek się dalej zdecydujesz, cokolwiek będziesz robiła w swoim życiu, ten kapitał będzie Ci już zawsze towarzyszył. Potraktuj go jako swoją solidną odprawę z korporacji i ruszaj w upragnionym kierunku!

Potrzeba wsparcia

Jeśli czujesz, że nadszedł moment na porzucenie korporacyjnej rzeczywistości na rzecz pójścia inną drogą życia zawodowego, ale potrzebujesz wsparcia, kogoś kto doda Ci otuchy, zmotywuje, będzie Ci kibicował, to zapraszam Cię do udziału w procesie JA, KOBIETA ODWAŻNA, który pomoże Ci UWAŻNIEJ przyjrzeć się sobie i swoim potrzebom, UPORZĄDKOWAĆ obszar zawodowy i zacząć czerpać z niego RADOŚĆ. Poczujesz się SILNIEJSZA i ZMOTYWOWANA do działania.
 
Na proces składa się 9. sesji coachingowych (w razie potrzeby może być ich więcej) w trakcie których uzmysłowisz sobie KIM jesteś, JAKA jesteś, jak się zmieniłaś pod wpływem własnych doświadczeń korporacyjnych i nie tylko, jaki wpływ ma na Ciebie otoczenie, jakie lęki i blokady nosisz w sobie, jakie kroki warto podjąć w kierunku zmian w strefie zawodowej, jak nie tracić motywacji do działania, co robić kiedy przyjdzie zwątpienie, jak doceniać siebie za wszystko co robisz.
 

Szczegóły mojej propozycji znajdziesz tutaj: https://reachthewish.com/wez-zycie-w-swoje-rece/

Serdecznie Cię zapraszam!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.