Pewność siebie jako klucz do sukcesu

pewność siebie jest ważna praca zawodowa relacje wyzwania

Pewność siebie jest niezbędna w wielu sferach życia. Potrzebujesz jej w pracy zawodowej, budowaniu relacji, aby podejmować rozmaite wyzwania czy radzić sobie ze stresem.

Praca zawodowa

Posiadanie pewności siebie pomaga w radzeniu sobie z wyzwaniami zawodowymi, podejmowaniu decyzji, prezentowaniu swoich pomysłów i zdobywaniu awansów. Wpływa także na komunikację z kolegami z pracy, przełożonymi czy klientami.

Relacje interpersonalne

Pewność siebie rzutuje na jakość i sposób układania relacji z innymi ludźmi. Pomaga w wyrażaniu swoich potrzeb i uczuć, stawianiu granic czy nawiązywaniu i utrzymywaniu zdrowych relacji.

Wystąpienia publiczne, prezentacje, negocjacje

Pewność siebie jest kluczowa podczas wystąpień publicznych, prezentacji czy negocjacji. Wspiera w efektywnym przekazywaniu informacji, zwiększaniu wiarygodności i przekonującym prezentowaniu swoich argumentów.

Podejmowanie ryzyka

Bycie pewną siebie pomaga w podejmowaniu ryzyka i wychodzeniu poza strefę komfortu. Może to prowadzić do odkrywania nowych możliwości, osiągania sukcesów i rozwijania się jako osoba.

Radzenie sobie ze stresem

Posiadanie pewności siebie pomaga w radzeniu sobie ze stresem i trudnościami życiowymi. Generuje poczucie kontroli nad sytuacją i wiarę we własne umiejętności, co wspiera w skutecznym rozwiązywaniu problemów.

Podejmowanie decyzji

Pewność siebie pomaga w podejmowaniu świadomych decyzji i zaufaniu swoim intuicjom. Wspiera w utrzymaniu spokoju w obliczu niepewności.

Trening pewności siebie

Kiedy czujesz, że Twoja pewność siebie kuleje, wiedz że coś tracisz w różnych aspektach swojego życia. Warto zastanowić się dlaczego tak się dzieje, znaleźć czynniki które nadszarpują Twoją wiarę w siebie i własne możliwości.
 
Bazując na swoich osobistych doświadczeniach oraz pracy z klientkami, stworzyłam trening pewności siebie, który wspiera w procesie szukania odpowiedzi na pytanie: co powoduje, że nie czuję się dostatecznie pewna siebie. Tylko docierając do odpowiedzi, jesteś w stanie w konsekwencji znaleźć rozwiązania, które sprawią, że zaczniesz odzyskiwać czy budować pewność siebie.
 
Jeśli Cię zaintrygowałam, zachęcam Cię do zapoznania się ze szczegółami mojego narzędzia. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://reachthewish.com/trening-pewnosci-siebie/
 
Spójrz proszę czego doświadczyła Magda, która zdecydowała się na udział w moim treningu:
Chciałam Ci tylko powiedzieć, że mocne są te Twoje pytania. Odpowiadam na nie dość obszernie i bardzo szczerze. Czuję, że robię dużą i ważną robotę dla siebie w tym kursie/treningu. Widzę, do jakich wniosków dochodzę. Super, że mogę zrobić ten trening, pobyć ze sobą, przyjrzeć się sobie, swoim myślom, przekonaniom. Super, że go stworzyłaś. Przypuszczam, że będę to musiała jeszcze z kimś przepracować, żeby pewne sprawy domknąć i doczyścić, jeśli wiesz, co chcę powiedzieć.”

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.