Uwierz w siebie

Uwierz w siebie, skup się na swoich zaletach.
A gdybym Ci powiedziała, że zasługujesz na wszystko co najlepsze? Domyślam się, że odpowiedziałaś: tak. Dlaczego jednak do końca w to nie wierzysz? Niby przytakujesz, ale w Twojej głowie rodzi się jedno po drugim ALE.
Skupiasz się na swoich wadach, wyrzucasz sobie że nie jesteś dostatecznie dobrą żoną, matką, pracownicą… Jestem ciekawa jaką definicją doskonałości się kierujesz.

Skup się na zaletach

Skoncentruj się na swoich zaletach! To one są Twoim motorem napędowym. Wypisz swoje atuty, umiejętności, doświadczenia… Wyrzuć fałszywą skromność do kosza i z podniesioną głową wylicz wszystkie swoje mocne strony!
 
Sporo tego prawda?!
 
Wierz mi, kiedy podpytasz tych życzliwych wokół siebie, lista stanie się jeszcze dłuższa.
 

Pora spojrzeć prawdzie w oczy: jesteś wspaniała taka jaka jesteś!

Wiara w siebie

Uwierz tak na prawdę, na 100% w siebie i swoje możliwości. Przypomnij sobie wszystkie te momenty w swoim życiu, kiedy czułaś się dumna z siebie i swoich osiągnięć, kiedy wiedziałaś że możesz więcej i więcej. Wróć do tego i spójrz, jak to robiłaś. Czego Ci teraz brakuje?

Jeśli chciałabyś porozmawiać z kimś, kto dmuchnie Ci w skrzydła, uzmysłowi Ci jak wspaniałą jesteś kobietą, serdecznie zapraszam Cię na gratisową konsultację wstępną.
 
Nawet jeśli teraz masz słabszy czas, pamiętaj to jest przejściowe i tylko od Ciebie zależy jak ułożysz swoje życie. Masz wpływ na to, gdzie pracujesz, z kim, za ile, w jakim celu…
 
Przyjrzymy się wspólnie Twojej sytuacji i sprawdzimy jak możesz harmonijnie żyć zawodowo. Zbadamy ile możliwości masz w swoim zasięgu i która z nich jest Tobie najbliższa.
 
Link do mojego kalendarza online znajdziesz tu:
Wybierz dogodny termin a następnie do mnie zadzwoń. Do usłyszenia?!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.