Porzuć swoją kanapę

Porzuć swoją kanapę, wprowadź zmiany do swojego życia, nie marnuj czasu.

Zmęczona po trudach dnia padasz na swoją kanapę i zastygasz. A gdyby zamiast kanapy wybrać coś innego, wprowadzić zmiany do swojego życia?

Otwartość na możliwości

Kiedy rozejrzysz się uważnie wokół, zobaczysz jak wiele świat ma Ci do zaoferowania. Możesz podróżować, poznawać niesamowitych ludzi, uczyć się nowych języków, smakować kolorowe potrawy, zdobywać wiedzę czy unikalne umiejętności, trenować wybraną dyscyplinę sportową, tańczyć, śpiewać, malować obrazy, robić intrygujące zdjęcia…
 
Jest mnóstwo możliwości do wyboru! Nie szkoda Ci życia spędzanego regularnie na kanapie?

Uważność

Dziś rano obudziłam się, mając na koncie 42 wiosny. Nikt z nas nie wie ile ich jeszcze przed nami. Czy to nie dostateczny powód, aby korzystać z uroków życia?
 
To Ty znasz najlepiej siebie, wiesz czego Ci potrzeba tu i teraz, co wywołuje motyle w Twoim brzuchu. Nie odganiaj swoich pragnień jak natrętną muchę. Poświęć im swój czas i uwagę.

Mobilizacja do działania

Nie oszukuj się: jeszcze trochę się przemęczę w tej robocie i za chwilę coś zmienię. Często ta chwila potrafi się niebezpiecznie przedłużyć a Ty tkwisz w czymś co Cię ani nie rozwija, ani nie cieszy, ani nie daje dobrych pieniędzy.
 
I po co Ci to wszystko?
 
Zamiast ograniczać się do kanapy, zmobilizuj się i zastanów co zrobić, aby wyrwać się z marazmu. Pomyśl czego Ci trzeba, w jaki sposób możesz to osiągnąć, co zyskasz na mecie. Pomyśl też co się stanie, jeśli nic nie zmienisz i będziesz tkwiła w aktualnej sytuacji.

Szanuj czas

Jesteś panią swojego czasu, ale wykorzystaj go mądrze! Czasu bowiem nie cofniesz. Uchroń się przed frustracją, poczuciem zmarnowanych lat, żalem za porzuconymi pomysłami…
 
W dniu swoich urodzin życzę Tobie i sobie sięgania po marzenia, choćby nie wiem jak abstrakcyjne na ten moment się wydawały!
 
To Ty kreujesz swoje życie, fundując sobie szczęście lub niedolę. Co wybierzesz?

Inspiracja

Serdecznie zapraszam Cię do odsłuchania nagrania live pt. 3 KROKI DO WŁASNEGO BIZNESU.

Z Basią Zygan rozmawiałyśmy o naszych początkach z własną działalnością. Dzieliłyśmy się swoimi doświadczeniami. Poruszyłyśmy temat wyzwań i trudności, które mają przeważnie miejsce na starcie biznesu. Określiłyśmy trzy istotne kroki do własnego biznesu: pomysł, planowanie, rozwój. Pochyliłyśmy się nad każdym z nich.

Opowiadam także z czym borykają się kobiety, które przychodzą do mnie po wsparcie coachingowe.

1 komentarz “Porzuć swoją kanapę”

  1. Pingback: Stagnacja zawodowa niczym hazard - SPEŁNIAJ MARZENIA

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.