Życie na wdechu

Życie na wdechu, pierwszy krok do zmiany. Zmiana jest dobra. Zmiana jest konieczna.
Nie da się przeżyć całego życia na wdechu! Przychodzą takie momenty w naszym życiu, kiedy jesteśmy w trybie przetrwania. Bierzemy głęboki wdech i i próbujemy nie utonąć. Wtedy trudniej wykrzesać z siebie energię czy zasoby kreatywności, aby cieszyć się życiem. Na dłuższą metę nie da się funkcjonować w taki sposób ze względu na ponoszone koszty. Konieczna jest zmiana.

Szkoda życia

Nie warto tracić życia na czekanie! Zamiast biernego wypatrywania magicznego momentu, kiedy trudności znikną, problemy się rozwiążą, stres się ulotni, warto podjąć próby – choćby najmniejsze – uczynienia swojego życia lżejszym, przyjemniejszym, ciekawszym, lepszym…

Poznaj Gabrysię

Gabrysia jest fantastyczną kobietą: towarzyska dusza, zarażająca pogodą ducha, otwarta na nowe doświadczenia, pełna pasji, kreatywna, sumienna…, która czuje się w aktualnym miejscu pracy bardzo źle. Z biegiem czasu okazało się, że to miejsce kompletnie rozmija się z jej systemem wartości: nie dotrzymuje się tam słowa, oczernia człowieka za jego plecami, narzuca jedyny słuszny punkt widzenia itd. Im dłużej to trwa, tym więcej zabiera Gabrysi z Gabrysi. Ona już to wie… Kiedy zdała sobie z tego sprawę, już nie chce czekać na to co jej łaskawie przyniesie los. Za kilka dni rozpoczynamy proces coachingowy. Będę wspierała Gabrysię w dążeniu do realizacji jej wizji wymarzonej pracy.

Co musiałoby się stać, żebyś przestała biernie spoglądać na swoją sytuację i wykonała pierwszy krok ku swoim pragnieniom?

Jeśli potrzebujesz spojrzeć z boku na swoją sytuację zawodową, serdecznie zapraszam Cię na gratisową konsultację. Wybierz dogodny termin w kalendarzu online a potem do mnie zadzwoń:

https://app.harmonizely.com/agnieszka-stepienbaran/45min

Zapraszam Cię do lektury mojego artykułu w portalu Feszyn.com “Dlaczego boimy się zmiany zawodowej i jak sobie z nią poradzić?”:

https://feszyn.com/dlaczego-boimy-sie-zmiany-zawodowej-i-jak-sobie-z-nia-poradzic/

1 komentarz “Życie na wdechu”

  1. Pingback: Stagnacja zawodowa niczym hazard - SPEŁNIAJ MARZENIA

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zobacz także

Moje social media

O mnie

agnieszka-stepien

Jestem Agnieszka. Z przyjemnością wesprę Cię w procesie zmiany Twojego życia na lepsze, spokojniejsze i bardziej satysfakcjonujące.

Bezpłatny e-book

Otrzymasz zbiór wskazówek, które pomogą Ci określić wizję Twojej przyszłości.

*Podając swoje dane, dołączasz jednocześnie do czytelników mojego newslettera. Więcej informacji o tym jak przetwarzam Twoje dane przeczytasz w polityce prywatności.